Şehir Şehir Sohbet Odaları

Huzun Huzun     23-06-20     Blog makalelerimiz     Şehir Şehir Sohbet Odaları     18 Defa Okundu

Her ülkeden ve her Şehirden Sohbet. Kanlı Canlı Sohbet. Hangi ülke yada hangi şehirdesin ne fark eder ki hepimizin frekansları aynı yerde buluşmuyor muki ? Zaten amaç belli vakit geçirmek. Bazen delirmek bazen çoşmak hani hep monoton geçen günün sıkıntılarını stresini Sohbet Odalarından atmak.

Dertli başım derde büründü sevda güllerim sevgisizlikle kurudu. Yeşeren yapraklar hazanla döküldü Sohbet bağımda sohbet bitmez oldu. Sen gelmeyince ey sevgili yüzüm gülmez oldu. Hani ne vefasız bir dostu nede vefası olmayan sevgiliyi beklemek yerine Bizim Şehir Şehir  dolaştığımız tüm kitleleri bir araya toparladığımız Sohbet Odalarında kendi ortamını kurabilir Kendi düzeninde yeniden neşeli günlerine adım atabilirsin. Bizler belki çok şey yapamayız ama senle hayatı paylaşabiliriz. Dostça adam gibi yanında olabiliriz. Bazen ağladığın omuz bazen sarıldığın şevkat kucağı olabiliriz. Koparma gülleri dalında kalsın die Ferdi Amcam gibi bağırmak yerine gel gül bahçesine beraber bakalım büyütelim diyebiliriz. Hani seçim seni ya yaşarız Şehrin en derininde Sohbetin en serininde. Yada batarız gecenin en kuytusuna gün ışıkları üzerimize doğana dek.

WwW.GevezeAlem.Net çok basit dostlar Şehir Şehir Sohbet Odaları. Sizleri de aramızda görmek istiyoruz. Daha duruyomusunuz uşaklar kızceler kızanlar baylar bayanlar haydin Sohbete.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbete Bağlan

Sohbet chat odalarına hoşgeldiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hayır. sohbet odalarımız ücretsizdir.

Evet. sohbet odalarımıza 18 yaşında olanlar ve büyükler girebilir.

/ns register nick şifreniz e-posta

Evet aradığınız kişiyi bulabilirsiniz.