Mynet Sohbet Oldu WwW.GevezeAlem.Net

Huzun Huzun     02-06-20     Blog makalelerimiz     Mynet Sohbet Oldu WwW.GevezeAlem.Net     81 Defa Okundu

Sohbet hayatına bende Mynet Sohbet Sitesinde başlayanlardan biriyim. O dönemin liseli gençliği tabiri caizse kısa donlu çocuğu bugünün son zamanlarını Sohbet aleminde değerlendirenlerin den biriyim. 1995 yılında başladı benim Irc hayatım. Mynet Sohbet Siteleri çok meşhurdu o zamanlar. Aslında tekti de diyebiliriz biz buna. O günün Mynet cisi bugünün GevezeAlem cisi olduk. Ama sizlerle olmaktan çok mutluyum. Çünkü hala öğreniyorum keşfediyorum.

Ünlü düşünür Aristo’nun da dediği gibi ” Düşünüyorum öyleyse varım. ” Bende hala öğreniyorsan Sohbet Sitelerinde hala varım. Hala sizleri yani insanları çok seviyorum. Sizlerle vakit geçirmekten. Sizlerin o rengarenk diyaloglarınızı izleyip okumaktan. Hatta yazım tarzlarınız dan karakter analizi yapmaya çalışmaktan çok keyif alıyorum. Hani ben gibi müzeliği pek çıkmaz da Sohbet aleminde hatta kalmadı diyebiliriz. Fakat yeni jenerasyonla kaynaşık bir halde yeni deneyimlere adım atmaktayız. Belki Amerika’yı keşfetmiyoruz. Ama en azından sizlerin dünyasını keşfe çıkıyoruz Sohbet Platformları sayesinde. Hani gündüz hayalini akşam gerçeğini yaşıyoruz. Sohbet Siteleri nin bize sunduğu olanaklar sayesinde. Hemde tamamen ücretsiz. Mobil Sohbet , Web Sohbet , Irc ve Mirc Sohbet olmak üzere. Nerede nasıl şartlarda olursak olalım bazen Cep Telefonlarından mobil bazen Bilgisayarlardan ama bir şekilde ücretsiz olarak biz Sohbet sitelerine konuk olabiliyor ve hatta hayatımızın her safhasında oradaki edindiğimiz dostlara ulaşabiliyoruz. Bu o kadar güzel bir hal aldı ki hayatımızın bir parçası haline geldi Sohbet Siteleri.

Sizlerde benimle bu deneyimi yaşamak istiyorsanız WwW.GevezeAlem.Com adresini tıklamanız yeterli. Deneyimli kadromuz ve Radyo personelimizle sizlerin hizmetinizdeyiz. GevezeAlem Ailesi olarak tek çabamız güven huzur ve mutluluğunuz. Sizleri de ailemize katılmaya davet ediyoruz.


Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbete Bağlan

Sohbet chat odalarına hoşgeldiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hayır. sohbet odalarımız ücretsizdir.

Evet. sohbet odalarımıza 18 yaşında olanlar ve büyükler girebilir.

/ns register nick şifreniz e-posta

Evet aradığınız kişiyi bulabilirsiniz.