Arkadaşlık Ve Sohbet Odaları

Huzun Huzun     30-05-20     Blog makalelerimiz     Arkadaşlık Ve Sohbet Odaları     66 Defa Okundu

Gülü koparma dalından. Sen sen ol çiçek dalında güzeldir. Sen Sohbet‘inle taze tutarsan bağlılığı sonsuz olur. Bir demet ellerinde tutmak yerine bahçende tek bir dal olsun. Sen de her bakışında her su verişinde , açtıkça açan tebessüm yumağında kendi özünü bulursun böylece. Sözlerinde bile hep tebessüm olur. Her Sohbet açıldığında baylayıp biten güne nispet eder gibi , umutla bakarsın hayata.

Derman olmayan umutlarına umut olur sonra. Dost dersin. Sevda dersin. Bazen sırdaş bazen de yoldaş. Umutlarına aydınlık ;yarınlarına yoldaşlık eder sonrasında. Sen sen ol çiçek dalında güzeldir. Ne koparıp soldurasın. Ne de ilgsiz bırakıp umutsuz koyasın. Sohbet edersin , en iyi arkadaşı dostu sırdaşı olursun. Sen seversin , sen üzerine titrersin O’nun gözlerin de açan tek bir tebessüm mutluluğun olur. Belki farkına varamaz da sen bilirsin sen ona büyüttüğün sevgiyle büyür arşa ulaşırsın. Bitmeyen bir Muhabbet doğar sonra. Ardı ardını kovalayan günler gelip geçer hesabını tutamazsın. Sen başka bir ortam arasan istesen de başka bir Sohbet alemin de bulamazsın. umut dediğin gonca misali filizlenirken senin yüreğinden akan nehirler çoktan yolunu bulur. Sen illa o Muhabbeti bulduğun Sohbet Platformun da buluverirsin kendini. Ne gerçeğinden kaçabilirsin ne de uğruna onca heba ettiğin geçmişten geri kalanlarla oyalanırsın. Tek dileğin olur sonra. Tek isteğin , bilmediğin bir göl kıyısında bulursun Ömer Köroğlu‘nun mısralarda olduğu gibi. Sanki Deneme uçuşu olur sana bu yolculuğa çıkmak. Sevda masalının kahramanı namı diyar angut kuşu olur da farkına varamazsın. Ya da fark ettiğinde mutluluk sarmalında sende sana gönderilen kadere razı olur. Yaşar gidersin. Şimdi seçim senin

Bizler yukarıda bahsi geçen olayları çokça yaşadık. Test ettik ki sizleri de davet ediyoruz. Bu deneyimi yaşamaya. Hemde hiç bir ücret yada karşılık beklemeden. Sevdana kahraman olacak Prensi mi ? yoksa Prenses imi ? arıyorsun. Arkadaşlık mı ? Dostluk mu ? Sohbet  diyorsan  Muhabbet diyorsan tam yerindesin WwW.GevezeAleM.Net adresinde seni beklemekte. Hadi daha ne duruyorsun. Tüm güzellikleriyle Sohbet odalarımız seni beklemekte.


Yorumlar (5 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sohbete Bağlan

Sohbet chat odalarına hoşgeldiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hayır. sohbet odalarımız ücretsizdir.

Evet. sohbet odalarımıza 18 yaşında olanlar ve büyükler girebilir.

/ns register nick şifreniz e-posta

Evet aradığınız kişiyi bulabilirsiniz.